میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

خیر، در حال حاضر چنین امکانی برای سایت صدف گالری وجود ندارد.

چطور در صدف گالری کالا سفارش خود را ثبت کنم ؟

بعد از ورود به پروفایل ، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید ، پس از انتخاب آدرس میتوانید نوع پرداخت خود را انتخاب کنید.بعد از اتمام ثبت سفارش ، سیستم کد سفارش شما را نمایش خواهد داد.

سفارشم را بصورت اینترنتی پرداخت نمودم ، وجه از حسابم کسر شده اما پرداخت سفارشم تایید نشده است؟

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجدد بحساب شما برمیگردد. تاکید می شود، در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید.

ایا محصولات قبل ارسال چک می شوند؟

کار ها قبل ازارسال از همه لحاظ ایرادات پارچه و ایرادات دوختی و….توسط کارشناسان چک شده و بسته بندی و اماده ارسال می گردد. روند اماده سازی سفارشات و بسته بندی 24 الی 48 ساعت زمان بر است سپس سفارشات ارسال میگردد تا در سریع ترین زمان به دست شما صدف گالریون عزیز برسد.

خریدم انجام دادم اما نظرم تغییر کرده میتونم سفارشم رو تغییر بدم؟

هیچگونه تغییری پس از ثبت سفارش و واریز وجه در خصوص رنگ,قد و سایز امکان پذیر نیست در انتخاب خود دقت نمایید.

مرسولات پستی با کدام حالت(سفارشی,ویژه,پیشتاز) ارسال می شود؟

مرسولات پستی با پست پیشتاز ارسال شده و حداقل زمان رسیدن کالا به مقصد 3 الی 7 روز کاری پس از ارسال بسته می باشد.

هزینه ارسال چه مقدار می باشد؟

برای خرید های با مبلغ کمتر از 400 هزارتومان مبلغ 25 هزارتومان هزینه پست دریافت خواهد شد.

سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند را چگونه می توان پیگیری کرد؟

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: https://tracking.post.ir/ شماره مرسوله 24 رقمی پست در پیج اینستاگرامی @sadafcode قرار دارد مطابق با تاریخ خرید کدتان را پیدا کرده و وارد سایت اداره پست کنید. وظیف پیدا کردن کد مرسوله با شما صدف گالریون می باشد در باره این مورد با پشتیبانی تماس نگیرید,در صورتی که پس از گذشت 7 روز کاری از ثبت سفارش شما عزیزان کد مرسوله تان در پیج قرار نگرفت می توانید به پشتیباتی سایت پیام دهید.

چطور میتوانم سفارش خود را بصورت اینترنتی پرداخت کنم ؟

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ; شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک ) رمز دوم کارت (از بانک مربوطه دریافت کنید) CCV2 (کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده) تاریخ انقضاء مندرج روی عابر بانک

در چه ساعاتی امکان خرید دارم ؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.